Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Alobilgi.net Soru Cevap Platformu - Uzmana Soru sor, anında yanıt al

  Paylaş

  ayfareli
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1793
  Kayıt tarihi : 29/01/12

  Alobilgi.net Soru Cevap Platformu - Uzmana Soru sor, anında yanıt al

  Mesaj  ayfareli Bir Perş. Mayıs 18, 2017 7:02 pm

  Web Site İsmi : Alobilgi.net

  Site Başlığı : Alobilgi.net Soru Cevap Platformu - Uzmana Soru sor, anında yanıt al

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : 2011

  Site Tanıtımı : Pendik Patent 2004 yılında İstanbul'da kurulan, müvekkillerine Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konusunda yurt içi ve yurt dışında hizmet veren ve her geçen gün portföyünü genişleterek dürüst, ilkeli ve güvene dayalı işbirliği içerisinde daha iyi hizmet vermek için çalışan bir şirkettir.

  Kamuda sık sorulan ve cevaplanan soruların yanıtlarını hem forumlardan hemde uzman bakış açısı ile alabilmenizi sağlamak amacıyla 2011 yılında Alo Bilgi web sitesini hizmete geçiren Pendik Patent, on binlerce Soru Cevap ile sizlere yardımcı olmayı sürdürüyor. Aynı zamanda ziyaretçilerin diğer ziyaretçiler ile etkileşimini ve bilgilerinide paylaşmasını sağlayan forumlarımız, yüzlerce farklı kategoride sorularınıza cevap bulmanızı kolaylaştırıyor.

  Muhasebe, vergi, iş hukuku veya işçi hukuku gibi kamu mevzuatı sorularınıza uzman cevabı arıyorsanız Uzmana Sor butonundan bir uzmanımıza veya forumlardaki diğer kullanıcılara sormak isterseniz direk web sitemizdeki forumları ziyaret ederek mevzuatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  https://alobilgi.net

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 11:58 pm