Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Anadolunun Bağrından El Emeği Göz Nuru Bir Marka

  Paylaş

  zubamba
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1554
  Kayıt tarihi : 27/08/15

  Anadolunun Bağrından El Emeği Göz Nuru Bir Marka

  Mesaj  zubamba Bir Salı Mayıs 23, 2017 8:02 pm

  Anadolunun Bağrından El Emeği Göz Nuru Bir Marka :
   
   
   Bu gün sizlere yeni tanımış olduğum bir markadan bahsedeceğim. Tanıtmak istediğim marka OltutaşıMarket.
   Azra Kuyumculuk Ltd.Şti.'nin tescilli markası olan OltutaşıMarket, şirket ünvanından da anlaşılacağı üzere, kuyumculuk sektöründe takı & mücevherat konulu ürünlerin markası. Marka isminde geçen oltu taşını duymayanınız yoktur sanırım. Oltu taşı, Erzurum'un Oltu ilçesinde çıkarılan yarı değerli taşlar grubunda yer alan doğal bir taştır. Dünyada pek az yerden çıkarılan oltu taşının en kalitelisi Erzurum'un Oltu ilçesinden çıkarılmaktadır.
   OltutaşıMarket markası ile üretilen ürünler, ilk planda sanıldığı gibi sadece oltu taşı tesbih ile sınırlı değil. Gümüş takı modellerini, hele hele gümüş erkek yüzüğü çeşitlerini mutlaka görmelisiniz. Kalemkar işçiliği denilen, unutulmaya yüz tutmuş el işçiliği ile üretilen erkek yüzüklerinin çok az sayıda kalan imalatçılarından, belki de en önde geleninin OltutaşıMarket olduğunu düşünüyorum.
   Erkeklerin takı aksesuar konusunda ilk tercihi olan gümüş erkek yüzüğüne ilginiz varsa, mutlaka siteyi ziyaret etmenizi öneririm; www.oltutasimarket.com .
   OltutaşıMarket markası tabii ki sadece erkeklere özgü ürünlerde iddialı değil, bayanlar için de son derece güzel takıları siteden bulabilirsiniz.
   Ödeme seçeneklerinde havale/eft, kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri mevcut. Çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz çünkü, müşteri memnuniyetine azami özen gösteren firmadan aldığınız ürünleri, içinize sinmediği takdirde, rahatlıkla bir başka ürünle değiştirebileceğiniz gibi, aldığınız ürünü iade de edebiliyorsunuz.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 12:11 am