Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Evinize Değer Katan Detay : Ahşap Parke

  Paylaş

  zubamba
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1554
  Kayıt tarihi : 27/08/15

  Evinize Değer Katan Detay : Ahşap Parke

  Mesaj  zubamba Bir Salı Mayıs 23, 2017 9:02 pm


   
   
   
   Dekorasyon amaçlı düşünüldüğünde masif parke yani ahşap parke, bilinçli tüketicinin vazgeçmediği bir üründür. Artık eskisi gibi şeffaf görünüm ile yetinmek yerine yeni teknolojileri sunan sistre cila ustası, masif parke renklendirme hizmeti ile sizlere muhteşem renkleri de evlerinizin tabanına sermenizi sağlıyor ve üstelik tamamen doğal bir görünüm ile. Kullanılan su bazlı ahşap boyaları ile ağacın doğal görünümü bozulmadan istenilen renkte masif parke ortaya çıkartılabiliyor.
   Sağlık açısından düşünüldüğünde ahşap parke hem ısı yalıtımına önemli katkı sağlıyor hem de doğal olması sebebi ile kesinlikle kanserojen madde barındırmıyor. Son dönemlerde oldukça moda olan laminat parke, renk seçenekleri ve fiyatından dolayı çok tercih edilse de uzun vadede hiç de sanıldığı gibi tasarruf sağlamıyor. Laminat parke yaptıran bir çok tüketicinin daha sonra masif parkeye yöneldiği de gözlerden kaçmıyor. Laminat parke de parke sistre cila uygulamasının yapılamaması, eskiyen laminat parkenin değişmesini gerektiriyor. Bu işlem hem para hem zaman kaybına yol açıyor. Oysa ahşap parke 10 – 15 yılda bir sistre cila ile yenilenme imkanı bulan mükemmel bir seçenek.
   Sistre cila işleminde kokusuz su bazlı cila ile daha sağlıklı ve ahşabı koruyucu özelliğini bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca, tozsuz sistre cila uygulaması ile eskisi gibi toz olmadan rahatlıkla birkaç günde sistre derdinden de kurtulabilir, yerde bulunan ahşap parkelerinizin görünümü değiştirilebilirsiniz. Evinize değer katın, dekor yerde başlar.
   
   Web Sitemiz: https://www.sistrecilausta.com/

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 12:09 am