Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Siyaset, Eleştiri, Kitap ve Sinema üzerine paylaşımlar bu blog sitelerinde

  Paylaş

  ayfareli
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1793
  Kayıt tarihi : 29/01/12

  Siyaset, Eleştiri, Kitap ve Sinema üzerine paylaşımlar bu blog sitelerinde

  Mesaj  ayfareli Bir Çarş. Haz. 07, 2017 10:20 pm

  Siyaset, Eleştiri, Kitap ve Sinema üzerine paylaşımlar bu blog sitelerinde

  Halil İbrahim Araz tarafından hazırlanan kişisel blog sitesi içerisinde, siyaset, sinema, kitap ve benzeri konular üzerine çok sayıda özgun paylaşım bir arada yer almıştır. Bugün sizlere https://halilibrahimaraz.com.tr adlı blog gibi çok sevilen üç blog sitesi daha tanıtmayı planlıyorum. Bu bloglarda, her telden ilgi çekici paylaşımlar ziyaretçileri bekliyor olacak.

  https://mehmetveysicicek.com.tr isimli kişisel blog sitesine girenler, burada Mehmet Veysi Çicek'in kaleme aldığı birbirinden değerli yazılara ulaşabilecektir. Gerek siyaset, gerek teknoloji, gerek kitaplar, gerekse de sinema üzerine son derece kaliteli paylaşımlara bu sitede rastlanabilir. Site üzerindeki yazıları okurken harika zaman geçireceğinize inanıyorum. Mehmet Veysi Çicek tarafından hazırlanan bu kişisel blog sitesini dostlarınıza önermeyi unutmayınız.

  Sizlere bugün https://ismailyildiz.com.tr adlı blog sitesinden de bahsedeceğim. Bu özel blogda, bilim ve teknoloji meraklıları için çeşit çeşit paylaşım bir araya getirilmiştir. En yeni bilimsel buluşlar, teknoloji dünyasında meydana gelen son gelişmeler site üzerinde bulunabilir. Sadece teknoloji üzerine değil; sağlık, kitaplar ve sinema üzerine paylaşımlar yine site içerisinde ziyaretçilere sunulmuştur.

  Ve son olarak https://mehmetsalihyildiz.com.tr adı altında faaliyet gösteren web adresini sizlerle paylaşacağım. Bu özel site sayesinde, yine çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Boş zamanlarınızda Mehmet Salih Yıldız'ın kişisel bloguna bağlanıp, buradan özgun makaleleri keyifle okuyabilirsiniz. Site içerisinde sizi bilhassa teknoloji ve oyun dünyasından ilgi çekici paylaşımlar bekliyor.

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 11:59 pm