Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Tasarımın Adı Yahya Yılmaz!

  Paylaş

  zubamba
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1554
  Kayıt tarihi : 27/08/15

  Tasarımın Adı Yahya Yılmaz!

  Mesaj  zubamba Bir Cuma Haz. 09, 2017 10:01 pm


   
  Kendisini sıfırdan yetiştirmiş, tamamen sevdiği için tasarımda adım adım ilerleyip profesyonel dünyaya adım atmış olan Yahya Yılmaz, başlangıçta hobi olarak yaptığı işi şimdilerde insanlara profesyonel hizmet sunarak gerçekleştiriyor. İşlerini büyüttükçe ilgisini kaybetmeyen, amatör ruhundaki heyecanı ve yenilikçi coşkusundan vazgeçmeyen Yahya Yılmaz, kendi başarı hikayesini yazan isimlerden yalnızca biri.
   
  Logokartvizit, afiş, poster

  Kurumsal şirketlere, firmalara, işletmelere, freelance çalışanlara ve dijital sektörlere tasarım anlamında sınırsız hizmet vermek bugünlerde her tasarımcı için geçerli değil. Tasarımcı, çalıştığı küçük – büyük tüm marka ve kuruluşlara kusursuz sonuçlar sunarak, müşterilerinin isteğine ve çalışma gerçekleştirdiği alanın hedef kitlesine göre tasarımlar hazırlayarak geniş çaplı hizmet veriyor. Kurumsal kimlik oluşturmada tasarımın ön plana çıktığını söylememize gerek yok sanırım. Logodan broşüre, afişlerden tanıtım çalışmalarına kadar her aşamada tasarım etkin bir şekilde rol oynar. Yılmaz tasarımcı, tam bu noktada kurtarıcı bir şekilde hayatınıza giriyor ve tasarımlarıyla sizi hayran bırakıyor. Elbette tasarımın hazırlık sürecinde müşterilerden aldığı bilgiler doğrultusunda hareket ediyor aynı zamanda kişisel sektör analizlerini yaparak ortaya komplike, fonksiyonel ürünler çıkartıyor. Markanızı güçlendirmek, daha geniş bir kitleye ulaşmak, akılda kalıcı tanıtım çalışmaları ve etkileyici fotoğraflar, logo tasarımları istiyorsanız tek yapmanız gereken tasarım adamına danışmak.
   
  Yahya Yılmaz Kişisel Web Sitesi ile Freelance Hizmetler Sunuyor

  Yahya Yılmaz kendi ismiyle açtığı kişisel web sitesinde kolay ulaşılabilir bir grafik tasarımcı profiline sahip. Şirkete ve ajanslara bağlı olarak çalışan Yılmaz; aynı zamanda freelance (bağımsız) bir şekilde insanların talep ettikleri logo ve grafik çalışmalarına yanıt veriyor. Kaliteli, sonuç odaklı, kafanızdaki çalışmayı yansıtan, en önemlisi hizmet verdiğiniz sektöre hitap eden, rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayan efektif logo ve grafik çalışmaları için yahyayilmaz.com adresine tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. Aradığınız tasarımcı belki de bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Ajanslara yüksek ödemeler yapıp çeşitli görüşmeler sağlayıp kötü çalışmalar almaktan bıktıysanız zamandan ve nakitten tasarruf yapmanıza yardımcı olacak Yahya Yılmaz ile tanışmanın vakti geldi demektir.
   
  Yahya Yılmaz,
   
  Web Sitemiz: http://yahyayilmaz.com/
   
   

  İnstagram Hesabımız: https://www.instagram.com/yahyayilmazgrafik/

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 11:52 pm