Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Globazl Gazete Lezzeti - Yabancı gazeteleri türkçe olarak sunan haber sitesi

  Paylaş

  zubamba
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1536
  Kayıt tarihi : 27/08/15

  Globazl Gazete Lezzeti - Yabancı gazeteleri türkçe olarak sunan haber sitesi

  Mesaj  zubamba Bir Ptsi Tem. 03, 2017 6:38 pm

  Mesai saatleri içerisinde gazeteleri takip etmeye çalışırsınız, Hürriyet, Milliyet yada Sabah'a baktıktan sonra haberler birbirlerinin tekrarı niteliğinde olmaya başlar. Belki biraz t24 yada OdaTv farklı haberler sunmaya çalışır. Bir de son yıllarda viral haber üreten onedio, listelist gibi haber siteleri.
   
  Size bu yazımda bu haber platformuna yeni bir nefes getirecek, yurtdışı haberlerini Türkçe olarak sunan ve dünyadaki gelişmeleri, kaynağından takip edebileceğiniz galgale.com sitesini önermek istiyorum.

  Kanada Başbakanı Justin Trudeau'yu kendi ülkesinin nasıl gördüğünü, İsviçreli bilim adamlarının buluşlarını, Norveç'in insanı sinir eden yatırımlarını, Ortadoğu'da insanı üzen olayları, İsrail ve Filistin'deki haber sitelerini ve yaşanan olayların iki taraftan nasıl göründüğü, ormanlardan ve kabilelerden ibaret gördüğümüz afrika'daki modern yapılanmaları gibi bir çok ülkeden birçok haberi galgale'den takip edebileceksiniz. Bir nevi Acun Firarda'nın gelişmiş haber versiyonu Smile
  Dünya haberleri beni çok ilgilendirmiyor diyenler için ise, yabancı basının Türkiye ile ilgili yaptığı haberler özenle seçiliyor. Olmasa dahi dünyadaki gelişmelerin kelebek etkisi gibi Türkiye'yi yakından ilgilendirdiği aşikar.
  Sadece siyasi haberlerin olmadığı sitede, sağlık, teknoloji, magazin haberlerine de erişebilirsiniz. Yani Kim Kardashian ve Johnny Depp ile ilgili haberleride yakından takip edebileceksiniz Smile
  Logosundan da belli olduğu gibi gazeteci çocuğumuz bize dünyadan haberleri yazıyoo diye Türkçe duyurmaya çalışacak.
   

  https://www.galgale.com

   Similar topics

   -

   Forum Saati Paz Ocak 21, 2018 4:27 am