Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Voscreen Tanıtım Videosu

  Paylaş

  zubamba
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1536
  Kayıt tarihi : 27/08/15

  Voscreen Tanıtım Videosu

  Mesaj  zubamba Bir C.tesi Ağus. 19, 2017 3:42 pm


   
   
   Voscreen , hızlı ve eğlenceli İngilizce öğrenmek isteyenler için tasarlanmış ingilizce öğrenme sitesi dir . Voscreen ; en eğlenceli  ve en kolay ingilizce öğrenmek isteyenler için geliştirilmiş bir programdır . İngilizce öğrenme programı için en temel düzeyden , ileri seviyelere çıkmak isteyenler için kolay ve pratik ingilizce öğrenmeye izin verir. Iphone - Android ve PC sürümleri ile internet olan her hangi bir yerden kolayca ingilizcenizi geliştirebilirsiniz . Yapmanız gereken tek şey mobil cihazlarda ingilizce öğrenmek için , app store - play store ' a gidip voscreen ingilizce öğrenme uygulamasını cihazınıza indirmek . Pc için ise sadece voscreen.com ' a tıklamanız yeterli . Basit ve sade arayüzü ile hemen yabancı dilinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.
   
   Voscreen 'i diğer ingilizce öğrenme site - programlarından ayıran en temel özellik ; film kesitlerinden izleyerek  eğlenceli bir şekilde öğrenmeye teşvik etmesidir. Hakkında yapılan yorumlar, ingilizce öğrenmek ne kadar kolay hale getirilebildiğini göstermektedir . Voscreen , App Store'da Türkiye'nin en popüler ücretsiz eğitim uygulamasıdır .
   En iyi ingilizce öğrenme seti bile bir süre sonra insanları sıkabilirken , voscreen ile sıkılmadan saatlerce ingilizce geliştirme yapabilirsiniz.  İngilizce öğrenme videoları ile bu iş gerçekten kolay ve eğlenceli bir hal almaktadır . Böyle sıfırdan hızlı ingilizce öğrenmek mümkün olmaktadır .
   Özetleyecek olursak , voscreen ; evden ingilizce öğrenmek ve hızlı , sıkılmadan yabancı dilini geliştirmek isteyenler için ideal ingilizce öğrenme programı diyebiliriz. Ünlü filmlerde geçen sahnelerin ingilizce halini dinleyin ve ne denilmek istendiğini anlayın . Böylelikle her bir videodan kolay ingilizce kelime öğrenme
   Voscreen tamamen ücretsiz . Hemen ingilizce öğrenmek ve ya ingilizce geliştirmek için websitemize bekliyoruz ;
   
   
   Web Sitemiz: http://www.voscreen.com

   Forum Saati Paz Ocak 21, 2018 4:26 am