Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Naturpy Markası olarak 2017 Altın marka ödülünü kazandık

  Paylaş

  seouzmani06
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 9
  Kayıt tarihi : 17/05/17

  Naturpy Markası olarak 2017 Altın marka ödülünü kazandık

  Mesaj  seouzmani06 Bir Paz Ağus. 20, 2017 11:09 am


  Online E-ticaret Sitemiz : https://www.naturpystore.com.tr
  İletişim : +90 312 316 17 63
  Ünvan : Optinaturel İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.  Değerli Tüketicilerimiz,

  Naturpy Ailesi olarak sevincimizi paylaşmak isteriz;

  Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneğinin tüm kriterlerinde ön plana çıkarak Tüm Tüketicilere Tavsiye edilme ve Altın Marka Ödülünü almış olmaktan gurur duyuyoruz.

  Alanımızda 22 seçkin ürünümüz, 2 Patentimiz, 17 Markamız ile 2011 yılından beri halkımıza kaliteli ürünler ve hizmet sunmanın sevincini ve mutluluğunu böyle bir ödülle taçlandıran başta tüketicilerimize, meslektaşlarımıza, bayilerimize, perakendelerimize, iş ortaklarımıza ve yıllar içerisinde desteği olan herkese müteşekkiriz. İyi ki varsınız..


  Bilimsel veriler ışığında kaliteden ödün vermeden önce insan ilkemizle hareket ederek her zaman yenilikçi yaklaşımlarımızı devam ettirerek layık olmaya çalışacağımızdan emin olunmasını isteriz.

  Başta <a href="https://www.naturpystore.com.tr" title="naturpy milk tea" rel="external">Naturpy milk tea </a> , Naturpy atom çayı , Glutensiz ürünlerimiz , Glutensiz keçiboynuzu ezmesi , süt reçeli , lohusa şerbeti şekeri, kış çaylarımız 'ın kalitesini altın marka ödülü alarak kanıtlamış bulunmaktayız. Ayrıca Glutensiz ürünler olarak 'da Mina glutensiz ürünlerini pazarlamaktayız. Özellikle çölyak rahatsızlığı olanların rahatlıkla tüketebileceği gluten proteini alınmış ürünlerimizi organik ürünler bölümünden bulabilirsiniz.

  Teşekkürler..

  Saygı ve Sevgilerimizle..

  Tags ;
  #naturpy #naturpy milk tea #naturpy atom çayı

   Forum Saati Paz Ocak 21, 2018 4:23 am