Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  SEYHANLAR PARTY SHOP

  Paylaş

  zubamba
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1543
  Kayıt tarihi : 27/08/15

  SEYHANLAR PARTY SHOP

  Mesaj  zubamba Bir Ptsi Kas. 27, 2017 8:01 pm

  SEYHANLAR PARTY SHOP  "HERŞEY SİZİN İÇİN” sloganıyla yola çıkan ve en özel anlarınızı unutulmaz kılmayı ilke edinen, 2017 yılında Batman’ın seçkin semtlerinden biri olan Gültepe’de hizmet veren, sıcak atmosferi, başarılı ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla özel günlerinize sizin verdiğiniz önemden daha fazlasını veren bir mekanız.
   
  SEYHANLAR PARTY SHOP olarak sevdiklerinizle geçirmek istediğiniz mutlu anlar, özel günler için organizasyon oluşturma yükünü ve detayların endişesini sizlerin üstünden almayı, size sadece bu kıymetli saatlerin tadını çıkarmayı bırakıyoruz.

  Yeniliklerin ve eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz en büyük alanı sizlere sunmaktan her daim keyif alıyoruz. Ayrıca %100 orjinal sertifikalı helyum gazı (uçan balon) satış noktası olarak da hizmet vermekteyiz.
    
  Sıcacık bir aile işletmesi olan SEYHANLAR PARTY SHOP 2017 yılında hizmete girmiş olsa da organizasyon sektöründe 7 yıla aşkın tecrübeye sahibiz.
  Buyrun SEYHANLAR PARTY SHOP a gelin, bi’ çayımızı için…

  batmanda parti malzemeleri, seyhanlar party shop, seyhanlar parti evi,
   
  SEYHANLAR PARTY SHOP bir Seyhanlar Grup Reklam Ajansı kuruluşudur.
   
  www.seyhanlarajans.com.tr - www.seycell.com - www.garantiucuzluk.com - www.dogununnabzi.com.tr - www.seyhanlarpartyshop.com

   Forum Saati Çarş. Şub. 21, 2018 11:08 am