Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Chery Otomobil Parçaları - Aksesuarlar

  Paylaş

  ayfareli
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1713
  Kayıt tarihi : 29/01/12

  Chery Otomobil Parçaları - Aksesuarlar

  Mesaj  ayfareli Bir Çarş. Ocak 31, 2018 7:17 pm

  Chery Otomobil Parçaları - Aksesuarlar

  Chery otomotiv firması tasarım ve konfor açısından araçları en ucuz şekilde araç piyasasına vermektedir. Lâkin bu şekilde olması sizleri hatalı bir algıya sürmesin. Uzak Doğu menşeili bu arabalar son teknoloji tesislerde oluşturulmaktadır.

  Chery araçları çalışmadığında yetkili bir servise göndermeniz gerekli. Yine de Chery yedek parça tedarik süreci oldukça zor. Fakat Parça Ofisi sayesinde bu süreci hızlıca halledebilirsiniz.Özellikle ülkemizde yaygın olarak kullanılan Chery otomobilleri orijinal ve uygun üretmektedir bulma konusunda (0212) 234 31 34 numarasından ulaşarak ve bilgi temin edebilir ve Chery bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

  Parça Ofisi hafta içi 5, hafta sonu 1 gün hizmet vermektedir, Pazartesi'den Cumartesi'ne kadar güvenilir hizmet sunar fakat Pazar günü kapalıdır. Çalışma saatleri yazı devamındaki tablodadır:



  Pazartesi - Cuma / 09:00-18:00

  Cumartesi / 09:00-15:00



  Şirketimiz düşük kar marjı ile Chery yedek parça anlamında pek çok kullanıcısına kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmaktadır ve çoğu firmaya göre daha uygun meblağlarla sizi karşılar. Sipariş vermek istediğiniz Chery yedek parçaları içinde istediğinizi alışveriş sepetine koyarak sipariş sayfasına geçiş yapabilir ve ürün ve ya ürünleri kapınıza kadar satın alabilirsiniz.

   Forum Saati Çarş. Şub. 21, 2018 11:01 am