Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Prof. Dr. Emin Ersoy

  Paylaş

  ayfareli
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1751
  Kayıt tarihi : 29/01/12

  Prof. Dr. Emin Ersoy

  Mesaj  ayfareli Bir Paz Mart 11, 2018 1:46 pm

  PROF. DR. EMİN ERSOY

  Son yılların en çok ilgi gören operasyonlarından biri obezite cerrahisidir. Gün geçtikçe çevremizdeki obez sayısının artması bu durumu tetikleyen temel nedenlerdendir. Vücut kitle indeksi 40'ın üzerinde olan hastalara önerilen bu operasyon öncesi hastanın her türlü diyeti ve egzersizi denemiş ama kilo vermeyi başaramamış olması da önemli.

  Medistate Kavacık Hastanesi Medikal Direktörü, Obezite Merkezi Başkanı Prof. Dr. Emin Ersoy'da obezite cerrahisi konusunda Türkiye'nin önde gelen doktorlarından biri. Hastalarına yaklaşımı ve çok başarılı operasyonları ile sosyal medyada yerli Nowzaradan lakabını çoktan almış durumda.

  Obezite nedeniyle sosyal yaşamdan uzaklaşan ve aldığı kiloları veremeyeceğini düşünen bir çok hastaya cesaret vermek için bazı televizyon programlarına da katılan Prof. Dr. Emin Ersoy, bu programlarda tanıştığı ve destek verdiği bir çok hastayı tekrar sosyal yaşantısına sağlıklı bir şekilde döndürmüş oldu.

  İstanbul'da yaşayan, özellikle obezite cerrahisi ve diğer uzmanlık alanları ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara içtenlikle cevap veren Prof. Dr. Emin Ersoy ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  www.profdreminersoy.com

  facebook.com/profdreminersoy

  instagram.com/profdreminersoy

  twitter.com/profdreminersoy

   Forum Saati Cuma Mart 23, 2018 3:08 am