Turkiyenin Özel Forumu Myozel

Türkiyenin En Özel Forumu


  Online Anime izleme sitesi

  Paylaş

  ayfareli
  admin1
  admin1

  Mesaj Sayısı : 1793
  Kayıt tarihi : 29/01/12

  Online Anime izleme sitesi

  Mesaj  ayfareli Bir Çarş. Mart 28, 2018 8:23 pm

  Site İsmi : OnlineAnimeizle.com

  Site Konusu : Online Anime izleme sitesi

  Tanıtım ve Açıklamalar : İnternet üzerinden Online olarak kesintisiz ve reklam olmadan anime izleyebileceğiniz pek fazla site yok. Bu boşluğu doldurmak amacıyla yeni piyasaya çıkmış olan bu online anime izleme sitesini tercih edebilirsiniz. Bu siteyi diger sitelerden ayıran en büyük özellik devamlı güncel olması ve reklam bulunmaması. Sağdan soldan fırlayan reklamlardan bıktıysanız bu anime izle'me sitesini tercih edebilirsiniz.

  2018 Senesi itibari ile piyasaya çıkan en iyi animeler bu sitede yer almakta. Her gün güncel olarak sevdiğiniz animelerin yeni bölümlerini takip edebilirsiniz. Listenize ekleyebilir daha sonra izleyebilirsiniz.

  Ayrıca yıl, kategori ve dil olarak seçeneklere sunulmuş anime listesinden anime önerilerine göz atabilirsiniz.

  Sevdiğiniz, hoşunuza giden animeleri daha sonra izle ile listenize ekleyebilir daha sonra kaldığınız bölümü izleyebilirsiniz ve izledim olarak işaretleyebilirsiniz. İzleyeceğiniz animeleri listeleyebilir puan verebilir, MAL Puanını görebilirsiniz. Yorum atabilir yoruma cevap verebilirsiniz. Listeden en çok izlenen veya en çok yorum alan olarak sıralama yaptırabilir tercihinize uygun animeleri listenize ekleyip izleyebilirsiniz.

   Forum Saati Salı Nis. 24, 2018 8:13 pm